Hubert’s News


Audioksiążki z Emusic

Posted in audiobooks,emusc by Hubert on the September 26th, 2007

Mój ulubiony (i jeden z nielicznych dostępnych w Polsce) sklep z legalną muzyką Emusic rozszerzył niedawno swoją ofertę o książki w formacie dźwiękowym. W porównaniu z testowanym przeze mnie wcześniej sklepem Audible, wyróżnia się on tym, że pliki z książkami są w niezabezpieczonym formacie MP3, co znakomicie ułatwia korzystanie z nich! Szczególnie ma to znaczenie w takim przypadku jak mój – nagrywam książki na CD w plikach MP3 w celu odtwarzania w aucie.
Do pobierania muzyki i książek służy nowy program Emusic Remote, który oprócz tego że ma wbudowanego download managera, wygląda jakby był sprytną obudową do Firefoksa.
Na pierwszy ogień poszła u mnie książka Spook Country Williama Goldinga Gibsona.
Wybór książek jest duży, jakość dźwięku i wykonania jest doskonała, kopiowanie i odtwarzanie – bezproblemowe. Do już i tak dobrej oferty Emusic dodał dodatkową usługę z której na pewno będę korzystał.

Podziel się: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
 • Wykop
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Digg
 • Facebook
 • StumbleUpon

2 Responses to 'Audioksiążki z Emusic'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Audioksiążki z Emusic'.

 1. Kasia said,

  on October 5th, 2007 at 14:48

  Wiliama Goldinga czy Wiliama Gibsona? Golding to autor “Władcy much”. Wiesz, że poznaliśmy się z Markiem dzięki tej książce? :D
  A Gibson napisał “Necromancer”, am I right?

 2. Hubert said,

  on October 5th, 2007 at 15:11

  Oczywiście chodzi o Gibsona (jak zresztą widać na okładce). Zawsze mi się mylą, Magda się też ze mnie nabijała :-) Pomyłka “frojdowska” najwyraźniej… I to TEN Gibson od Neuromancera!

Leave a Reply