Hubert’s News


Plus GSM oddał numer Rutkowskiego naszej niani

Posted in plusgsm,rutkowski by Hubert on the May 9th, 2007

Wczoraj po przyjściu z pracy, aby zwolnić Nianię i przejąć dowodzenie nad rodzinką, zauważyłem, że telefon Niani bardzo często dzwoni. Właściwie: dzwoni cały czas. Widząc moje pytające spojrzenie, niania zaczęła tłumaczyć:
- Cały dzień dzisiaj odbieram telefony od różnych telewizji i gazet, bo mam numer Rutkowskiego. Wyszedł dziś z aresztu więc wszyscy dzwonią…
- Słucham?!
- Rutkowskiego, tego detektywa. O, widzi pan? – tu wcisnęła “Odrzuć rozmowę”, bo telefon oczywiście wciąż dzwonił, i pokazała mi kilka SMSów typu Cześć Krzysiu, słyszałem że dziś wyszedłeś, odezwij się. – Na początku tłumaczyłam wszystkim że to już nie jego numer, a potem mi się znudziło. Nie mogę mu przecież i tak nic przekazać.
Pani Niania kupiła niedawno nowy telefon. Jak widać, Plus GSM używa numerów ponownie, nie zważając czy należał on do znanej osoby, czy też nie… W tej chwili telefon jest praktycznie nie do użytku – trudno znaleźć moment w którym można by wybrać samodzielnie numer…

Aktualizacja
Dziś (05.09) było parę telefonów do detektywa Rutkowskiego w tonie “zaginęło mi dziecko”. Tak że sprawa wcale nie musi być taka śmieszna jak się zdaje – prawdopodobnie ten numer był znany jako “służbowy”.

Podziel się: These icons link to social bookmarking sites where readers can share and discover new web pages.
 • Wykop
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Digg
 • Facebook
 • StumbleUpon

7 Responses to 'Plus GSM oddał numer Rutkowskiego naszej niani'

Subscribe to comments with RSS or TrackBack to 'Plus GSM oddał numer Rutkowskiego naszej niani'.

 1. Look said,

  on May 9th, 2007 at 8:33

  A to nie pierwszy już raz. Jakiś czas temu ktoś pisał, że dostał numer po bodajże ministrze koordynatorze. W każdym razie tam problem ocierał się o bezpieczeństwo państwa.

 2. Anonymous said,

  on May 9th, 2007 at 20:28

  Ocierał się o bezpieczeństwo państwa? Co ty za bzdury powiadasz? Jak jakis pseudo minster zalatwia sprawy dotyczace bezpieczenstwa narodowego przez zwykla komorke to trzeba go do celi wrzucic, a nie na operatora zwalac dodatkowe obowiazki!!!

 3. Michal said,

  on May 9th, 2007 at 21:56

  ale jazda

 4. j said,

  on May 10th, 2007 at 8:07

  Mam tą sama sytuacje, mam telefon w plusie numeru nie zmieniałem od kilku lat. Jeśli ktoś do mnie dzwoni i nie odbieram to jest połaczenie kierowane pod inny numer telefonu plusa (osoby której nie mam w swojej książce i nigdy nie miałem).

 5. shw said,

  on May 10th, 2007 at 14:22

  kazdy operator wykorzystuje ponownie nieaktywne numery po pewnym czasie.
  to, ze trafi nam sie numer innej osoby – no coz – zdarza sie. a ze trafil sie akurat numer takiej osoby..
  no coz – szczwany czlowiek zalozylby agencje i wykorzystal te numer :P

 6. Anonymous said,

  on May 20th, 2007 at 17:05

  No, ja też po kimś miałam numer i bardzo często zapraszano mnie na imprezy… A ja jestem wrogiem dyskotek! Lub dostawałam smsy “Agatko, co u ciebie? Kiedy się spotkamy?” od różnych facetów! Ja, Magda, po prostu OSŁUPIAŁAM.


 7. on September 7th, 2010 at 19:20

  [...] warto zdać się na łaskę operatora, który ma za nas wybrać numer (który nie kiedy sprowadza na nas kłopoty)? Pół biedy jeżeli to jest numer prywatny, gorzej już z numerami firmowymi – tu liczy się [...]

Leave a Reply