Hubert’s News


Ostatnio skończone gry

Posted in Uncategorized,gry,recenzja by Hubert on the January 19th, 2009

boxmasseffect
Mass Effect
Bardzo rozbudowane RPG z ogromną ilością światów do odwiedzenia, ogromną ilością misji, oraz nagranych dialogów (dodatkowo, wypowiedzi głównego bohatera zostały nagrane dwókrotnie – bo można grać kobietą i mężczyzną). Wszystko w klimacie klasycznych filmów i seriali science fiction, jednak z o wiele dojrzalsza i rozbudowaną fabułą niż kiedykolwiek było dane doświadczyć Star Trekowi. Ocena: 5/5.

boxmortalkombatvsdcu
Mortal Kombat vs. DC Universe
Bijatyka w której zmierzają się bohaterowie serii Mortal Kombat oraz superbohaterowie z komiksów DC. Dobrze zrobiona technicznie, ładna graficznie i dość dowcipna w realizacji, jednak brakuje… zachęty do grania. Tryby fabularne obu stron są krótkie, a przejście trybu arcade nagradzane jest statycznym obrazkiem. Ocena byłaby o wiele wyższa, gdyby można było cokolwiek więcej odblokować, choćby wzorem serii Soul Calibur. Ocena: 3/5

Noworoczne prezenty

Posted in Uncategorized,dzieci,dziennikarstwo,emusic,humor,internet,kultura,warcraft by Hubert on the January 14th, 2009

W związku z nowym rokiem, postanowiłem dać mały prezent tym którzy szukają czegoś na moim blogu. Wiem o tym z linków, na które do mnie trafiają z Google.

 • Najczęstsze chyba zapytanie, dzięki któremu trafia się na mój blog: Trekstor MovieStation.
  Kupiłem, używam, polecam. Mimo że używam głównie do muzyki, to wypróbowałem również z plikami video zarówno na standardowym TV jak i na LCD. Urządzenie jest niedrogie, posiada upscaling, a napisy najlepiej ładować jako SRT z kodowaniem Windows 1250. Program do konwersji napisów na Macu nazywa się “Jubler”, na Windows sobie znajdziecie.
 • kupowanie w sklepie iTunes
  Da się, trzeba tylko założyć konto – w Internecie (na polskich stronach o Apple) można znaleźć informację jak to zrobić. Następnie trzeba doładowywać konto kartami podarunkowymi – do kupienia na aukcjach internetowych.
 • World Of Warcraft
  Świetna gra, polecam, szczególnie jak ktoś ma więcej czasu ode mnie. Ja jestem teraz na odwyku. Dużo informacji można znaleźć na WowWikii thottbot oraz WowHead.
 • pomyłka frojdowska
  Pisze się “freudowska”. Dalej szukaj sam.
 • hodowla trufli
  Opłaca się. Podobno.
 • dzieci a smoczek
  Nam się udało oduczyć, więcej info tutaj.
 • audiobooks do ściągnięcia
  Ja kupowałem z Emusic oraz z Audible, polecam Emusic.
 • MMORPG dla mających mało czasu
  Nie ma takiego :-)
 • zmiana IP żeby oglądać seriale
  Żeby oglądać seriale na stronach które są “US only”, np. na Hulu, można użyć programu HotSpot Shield. Oczywiście to informacja dla Amerykanów którzy chwilowo są w Europie :-)