Hubert’s News


Wesołych Świąt!

Posted in Uncategorized by Hubert on the December 23rd, 2008

santa-funny-graphic-21

Wszystkim zaglądającym tu przypadkiem, jak i tym, którzy mnie znają i przysłali mi życzenia świąteczne, życzę Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku!

Mashed In Plastic

Posted in film,muzyka by Hubert on the December 19th, 2008

W ramach mojego małego eksperymentu, polegającego na słuchaniu przez miesiąc darmowej i legalnej muzyki, dostępnej w Internecie (założenia: nie chodzi o internetowe radio, tylko o niezabezpieczone pliki do ściągnięcia, i nie mogą to być pojedyncze promocyjne utwory, tylko całe płyty), natrafiłem na świetny album.
Mashed In Plastic to album złożony z utworów będących miksem muzyki filmowej, dialogów filmowych, i różnych piosenek… wszystko to związane z filmami Davida Lyncha. Album do pobrania tutaj. Dobrej zabawy, szczególnie jeśli lubicie tego reżysera (co wcale nie jest konieczne żeby ten album się komuś podobał).

Małe zmiany w side-barze

Posted in Uncategorized by Hubert on the December 19th, 2008

Małe zmiany w pasku z boku: zniknęły dane z twittera i flickr, zastąpione jednym widgetem z MyBlogLog, do którego się ostatnio przekonałem. Jeśli masz konto na tym serwisie, możesz również kliknąć “Join my community”.
Aha, usunąłem też widget google connect, bo się okazał kompletnym niewypałem – nikt tego nigdy nie użył :)

Did I ever had sex?

Posted in humor,internet by Hubert on the December 8th, 2008

Wszyscy znamy firmę oferujące osobiste certyfikaty do poczty elektronicznej, Thawte Inc. Jak się okazuje, ich system weryfikacji, pozwalający wpisać swoje własne pytanie weryfikujace, ma jakiś bład (lub celową funkcjonalność), która polega na podpowiadaniu zapytania które zadali wcześniej inni… Zauważył to autor tego artykułu i przeprowadził krótkie badania, dzięki któremu wyciągnął kilkanaście ciekawych zapytań… nie wiedziałem że ludzie są tak kreatywni w tej dziedzinie, mi trudno wymyśleć coś więcej niż “Nazwisko panieńskie mamy” :)